HAKKIMIZDA

ÖZGEÇMİŞ;

1970 yılı Niğde Bor ilçesinde doğdum. İlk ,orta ve lise öğretimimi Bor İlçesinde tamamladıktan sonra 1987 yılında İstanbul  Yıldız Teknik Üniversitesi’ni kazandım. 1991 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi’nden mezun oldum. Mezun olduktan sonra 1993 yılına kadar Niğde Akbaş Harita Mühendislik LTD. ŞTİ ‘de çalıştım. 1993-1996 yıllarında Botaş Genel  Müdürlüğü’nde  harita mühendisi olarak görev yaptım.

ŞİRKET PROFİLİ;

Firmamız 1996 yılında Akbaş Harita Mühendislik Bürosu olarak İstanbul ili Silivri ilçesinde harita hizmetlerine başlamıştır.

Aynı zamanda Tekirdağ ili Marmara Ereğlisi ilçesinde Şube olarak hizmetlerine devam etmektedir. 2005-2006 yılından itibarende sadece M.Ereğlisi İlçesinde hizmetlerini sürdürmektedir.

Sizlere hizmetleriniz doğrultusunda,teknolojinin son olanaklarıyla,yol gösteriyor,yolunuzu aydınlatıyor,hizmet ve projeler üretiyoruz.

Hizmet başlıklarımız;imar planı uygulamaları,alt yapı haritaları,sayısal halihazır harita üretimi,kontrollük ve müşavirlik hizmetleri,CBS(çoğrafi bilgi sistemi),harita tus,parselasyon-ifraz,tevhid-yolaterk işlemleri,plankote istimlak haritaları,yer gösterme mühendislik hizmetlerimiz ile sizlerleyiz.

Saygılarımızla.

 

PERSONEL DURUMU;

DSC05194
LEVENT AKBAŞ                          

Harita Kadastro Mühendisi

Proje Sorumlusu

 

 

 

 

DSC05169

 

SERDAR TOPÇU

Topograf

Arazi Sorumlusu

 

 

 

 

 

 

 

GAYE BERBER

Yönetici Sekreter

Büro Personeli

 

 

 

 

 

DSC05188

 

EMİRHAN GÜREL

Yardımcı Personel

Arazi Çalışanı